menukalendarium
Do końca roku: 254 dni
Do wakacji: 67 dni
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Pracownia gospodarstwa domowego

Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne » Pracownia gospodarstwa domowego

Sala gospodarstwa domowego znajduje się w budynku internatu dla chłopców. Wyposażona jest w takie urządzenia jak: mikser, gofrownice, tostery, kuchenka mikrofalowa, kuchenka i piekarnik elektryczny.

W sali tej zwanej również „Kawiarenką” odbywają się zajęcia podczas ,których wychowankowie- chłopcy

i dziewczęta przygotowują proste posiłki typu- tosty, gofry oraz dania obiadowe oraz przepyszne ciasta.

Kawiarenka to również miejsce spotkań urodzinowych i imieninowych.

Zajęcia odbywają się pod opieką wychowawcy. Wychowankowie przygotowują potrawy wg własnych upodobań- to co lubią.

Pieczemy pyszne ciasto

Nauka i zabawa

Nie ma jak praca zespołowa

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"